W siatkówce trzeba być bardzo czujnym :)


Hej, 

dzisiaj krótko. Rzecz o tym, że w siatkówce trzeba być bardzo czujnym 🙂

Jak widzicie na poniższym wideo. Zawodnik z Kielc – Bartosz Krzysiek zaatakował piłkę w siatkę i zanim ta spadła… Wpis znajdziesz na moim nowym blogu tutaj: http://siatkowkaokiemstatystyka.pl/w-siatkowce-trzeba-byc-bardzo-czujnym

Reklamy

4 comments

 1. Na ostatnim meczu ZAKSA – EFFECTOR znowu zauważyłem 4 odbicia, ale sędzia niezareagował, więc pewno to kwestia interpretacji. Zastanawia mnie kiedy piłka przez sędziów jest uznana jako piłka dotknięta w bloku a kiedy już jest to 1 odbicie piłki. Czy trzeba zwracać uwagę na ręcę w górze, nogi nad ziemią czy lot piłki po dotknięciu.

  Polubienie

 2. Wg mnie zawodnik (numeru ani pozycji nie pamiętam) Kielc w drugim secie skoczył do bloku ale dość nieudolnie i poniosło go w kierunku sędziego opadając na boisko odbił piłkę oburącz do góry. Wszystko miało miejsce w strefie 2. Później były jeszcze 3 odbicia. Ale może mi się wydawało 🙂
  Drugie pytanie, czy Zator w swojej próbie przebicia/ataku piłki pod siatką nie popełnił błędu, (gdyby próba się udała)? Też drugi set.

  Polubienie

 3. Tylko widać nawet gest radości Bartka. Może nie uwierzył, ze uda się coś wywalczyc.

  Odbiegajac od tematu po poprzednim sezoni bardzo liczyłem na krzyśka, że wyraśnie w oń cu ktoś kto zastąpi nieudolnie grającego Konara (wiem trudny temat). I teraz nie we mco sądzić. Transfery tak namieszały, że w Olszytnie bałagan i gwiazda w nowym klubie się odnaleźć nie może.Mam nadzieję, że się poskłada.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s